Profil spoločnosti | JUNIK S&J s.r.o.

Ako to začalo?


Spoločnosť JUNIK S&J s.r.o. bola založená v roku 2015. Jej zakladateľom je Jozef Jurkenik ml., ktorý ako študent s vášňou pre motocross  hľadal finančné možnosti, ako realizovať svoj sen na nákup motocykla, výstroja a samotného jazdenia na pretekoch.

Vďaka svojmu otcovi Jozefovi Jurkenikovi st., ktorý od roku 2004 ako živnostník začal s technológiou založenou na využívaní sendvičových panelov a trapézových plechov sa Jozef Jurkenik ml. dostal k stavebníctvu, kde najskôr začínal ako brigádnik/pomocník, príležitostne cez letné prázdniny u svojho otca Jozefa Jurkeníka. Ako rástli skúsenosti, začal postupne rásť aj dopyt po kvalitne poskytovaných službách a prvá myšlienka o založení vlastnej spoločnosti. Jozef Jurkenik ml. sa rozhodol v roku 2015, ako 20 - ročný založiť spoločnosť JUNIK S&J s.r.o.  Časom vytvoril tím skúsených odborníkov, ktorý vystupuje pod hlavičkou spoločnosti.

Vďaka nášmu know-how sme dnes mladá, moderná, rozvíjajúca spoločnosť zaoberajúca sa opláštením strešných a obvodových plášťov na kľúč so schopnosťou maximálne sa prispôsobiť aktuálnym trendom stavebného trhu. Doposiaľ sme sa podieľali na realizácií viac ako 350 projektov na slovenskom i českom trhu.

 

Najväčší prínos pre objednávateľa (investor, generálny dodávateľ) je v overenej technológii montáže opláštenia a to vďaka viac ako 15 ročným skúsenostiam zakladateľov. Sme flexibilní a prispôsobiví akýmkoľvek požiadavkám našich obchodných partnerov. Práce realizujeme rýchlo, pri dodržiavaní dohodnutých kvalitatívnych parametrov a v súlade s časovými harmonogramami.

Pri realizácii stavebných projektov kladieme dôraz na čistotu a ochranu životného prostredia. Našim maximálnym úsilím je dodržiavanie legislatívnych požiadaviek v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.

 

 

Náš zákazník je finančne stabilný generálny dodávateľ alebo priamo investor. Väčšinou sú to stabilné firmy s obratom od 10 mil. Eur, ktorí podporujú fair-play podnikanie a majú záujem o dodávku diela na kľúč.

Naši dodávatelia si na nás cenia výbornú komunikáciu, promptnosť reakcií na rôzne formy komunikácie, vždy sa vieme dohodnúť a nájsť vhodné riešenia pre obe strany, dodržiavame zmluvné a platobné podmienky, spolupráca je na výbornej (vysokej) úrovni. Za tých pár rokov sme si vybudovali medzi dodávateľmi dôveru, lojálnosť a aj priateľstvá.

Vízia spoločnosti:

  • dodávať stavby na kľúč s vlastnými zamestnancami, vlastnými strojmi, byť materiálno-technicky a personálne sebestačný 
  • špeciálne projekty, projekty s individuálnymi požiadavkami napr. letiská, štadióny, športové haly
  • zavedenie nových technológií  a prispôsobovanie sa novým trendom
  • rozšírenie služieb
  • prevetrávané fasády
  • trvalý rast, stabilita, striktná finančná disciplína firmy
  • vysoká profesionalita
  • zvyšovanie činnosti oddelenia kvality
  • podporujeme fair- play podnikanie
  • rozšíriť svoje pôsobenie na slovenskom trhu zo súčasných 2% na 15% a získať podiel na českom trhu 5% až 10% a eablovať sa v Rakúsku a Nemecku.


Víziou spoločnosti na najbližšie roky je  výstavba centrály so skladovými, výrobnými a kancelárskymi priestormi, s vlastnými ubytovacími kapacitami pre našich montážnych pracovníkov zo zahraničia. Radi by sme vybudovali moderné pracovisko, v ktorom sa zamestnanci budú cítiť ako doma. V priestoroch centrály sa bude nachádzať aj školiace stredisko, kde sa budú montážni pracovníci zaúčať do nášho firemného štandardu kvality.

 

 

Pokiaľ máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. č. +421 42 444 3786, alebo nám napíšte e-mail na adresu info@juniksj.sk.

Novinky môžete sledovať aj na Facebooku, pridajte sa medzi našich fanúšikov a dostávajte najrýchlejšie informácie.

 

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

                                            

                                                                                                                                        Jozef Jurkeník

                                                                                                                                       výkonný riaditeľ

Sídlo
JUNIK S&J s.r.o.
Jesenského 10
017 01 Považská Bystrica
Slovenská republika
Kontakt
info@juniksj.sk
+421 42 444 37 86
© 2022 JUNIK S&J s.r.o. - všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA
Používame cookies