Kariéra | JUNIK S&J s.r.o.

HĽADÁME KOLEGOV NA TIETO PRACOVNÉ POZÍCIE:

- asistent oddelenia prípravy stavebných projektov

 

- projektový manažér stavebných projektov

 

Máme záujem o ochotných a kompetentných zamestnancov, ktorí dodržiavajú základné princípy etického kódexu, majú záujem odborne rásť a vzdelávať sa.

Ak máte záujem o zaradenie do výberového konania na konkrétnu pracovnú pozíciu, pošlite prosím Váš životopis s motivačným listom a súhlasom na spracovanie osobných údajov -  poštou alebo e-mailom na adresu, ktorá je uvedená v inzeráte. Upozorňujeme, že na osobný pohovor budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú daným požiadavkám.
Ak sa uchádzate v našej spoločnosti o pracovný pomer a na danú pozíciu nie je v súčasnej dobe vyhlásené výberové konanie zaradíme Váš životopis do databázy uchádzačov.
Kontaktná adresa na zasielanie Vašich životopisov: jurkenik@juniksj.sk

Súhlas nám udelíte tak, že:

súčasne s Vašou žiadosťou o aktuálnu pracovnú pozíciu, nám zašlete samostatný súhlas s nižšie uvedeným textom, alebo
na emailovú adresu jurkenik@juniksj.sk zašlete svoju žiadosť a pripojíte k nej text súhlas o zaradenie do databázy uchádzačov o zamestnanie v JUNIK S&J s.r.o.
Z databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti JUNIK S&J s.r.o., sa môžete kedykoľvek odhlásiť zaslaním emailu na jurkenik@juniksj.sk alebo na adresu spoločnosti JUNIK S&Js.r.o., a do predmetu emailu/listu uviesť „Odvolanie súhlasu so spracúvaním osobných údajov na účely vedenia mojej žiadosti o prácu v databáze uchádzačov o zamestnanie“. Súhlas nám udeľujete na dobu  1 roka, odo dňa odoslania Vašej žiadosti, po uplynutí tejto lehote bude Vaša žiadosť z databázy vymazaná.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov v spoločnosti  JUNIK S&J s.r.o. , môžete nájsť na www.juniksj.sk. V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať emailom na info@juniksj.sk.

Sídlo
JUNIK S&J s.r.o.
Jesenského 10
017 01 Považská Bystrica
Slovenská republika
Kontakt
info@juniksj.sk
+421 42 444 37 86
© 2021 JUNIK S&J s.r.o. - všetky práva vyhradené | tvorba web stránok INCUBEMEDIA
Používame cookies