© 2016 Junik S&J, s.r.o. Všetky práva vyhradené
tvorba web stránok INCUBEMEDIA

O spoločnosti

JUNIK S&J, je moderná, progresívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou činnosťou so schopnosťou maximálne sa prispôsobiť aktuálnym požiadavkám a trendom stavebného trhu. V súčasnosti sa zaoberá opláštením priemyselných , skladových a komerčných objektov, dodávkami a montážou klampiarskych prvkov a jednoduchých oceľových konštrukcií.

Naša firma ešte vo svojich počiatkoch v roku 2004 stála pri zavedení technológie založenej na využívaní trapézovych plechov ,avšak naše know how siaha ešte ďalej nakoľko naši odborní pracovníci s ňou pracujú od jej uvedenia na trh a dodnes sme sa podieľali na realizácii viac ako 250 projektov v mnohých mestách na Slovensku i v Českej Republike. 

Základnou stratégiou spoločnosti je poskytovať klientom kvalitné služby pri maximálnej časovej a materiálovej efektivite., čo sa snažíme dosiahnuť vypracúvaním cenových ponúk na mieru individuálne pre konkrétnych odberateľov. Naším krédom je: „ pracuj kvalitne a efektívne."

„Víziou našej spoločnosti do budúcnosti je poskytovať kvalitné služby širšej skupine zákazníkov a byť spoľahlivým a korektným partnerom pre našich partnerov.